Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Konsolidacja dla kogo?

Kredyt konsolidacyjny jest z roku na rok coraz bardziej popularny w śród Polaków i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Konsolidacja zapewnia nam wygodę i zapewnia nowe warunki umowy z mniejszymi ratami ale też dłuższym okresem płaty i innym oprocentowaniem.

 
admin 09 10 19 - 14:41 | | Domyślne

Czym jest odwrócony kredyt hipoteczny?

Odwrócony kredyt hipoteczny to ciekawe pojęcie w sektorze bankowości detalicznej, ponieważ stanowi realną alternatywę dla klasycznego systemu emerytalnego. Z jakiego powodu?

Charakterystyka narzędzia – odwrócony kredyt hipoteczny

W odwróconym kredycie hipotecznym bank detaliczny zobowiązuje się do finansowania właściciela nieruchomości, aż do śmierci. Po zgodnie własność nieruchomości przechodzi na rzecz instytucji finansowej. Dodatkowe środki otrzymane od banki to bardzo często jedyny ratunek przy skromnym budżecie, rencie, niewielkich świadczeniach emerytalnych. Odwrócony kredyt hipoteczny to najlepsze rozwiązanie dla seniorów bezdzietnych, gdzie nie ma konfliktów interesów podczas spraw spadkowych. Do odwróconego kredytu hipotecznego można wprowadzić nieruchomość, w której obecnie mieszkasz, co jest ogromną korzyścią. Pieniądze otrzymane z banku nie podlegają opodatkowaniu, co jest nawet pewnego rodzaju inwestycją. Przy droższych nieruchomościach odwrócony kredyt hipoteczny okazuje się buforem płynności do realizacji różnorodnych projektów.

 
admin 18 07 19 - 15:17 | | Domyślne

Pełna charakterystyka kredytów gotówkowych

Czym jest kredyt gotówkowy i kto może z niego korzystać? To pytania często zadawane przez kredytobiorców, a artykuł odpowiada na nie kompleksowo po przeglądzie aktualnych regulaminów banków.

Dowolność wydatkowania środków z kredytu

Kredyt gotówkowy wyróżnia zastosowanie w celach wyłącznie konsumpcyjnych, niezwykle rzadko w inwestycyjnych. Kredyt gotówkowy to de facto pożyczka konsumpcyjna, ponieważ w umowie nie występuje żadna celowość. Nie trzeba udowadniać na co wydało się środki podchodzące z zobowiązania. Do kredytu gotówkowego odnosi się bezpośrednio ustawa o kredycie konsumenckim, która określa zasady informacyjne, czy kwestie ewentualnego rozwiązania umowy. Kredytów gotówkowych udzielają w Polsce banki detaliczne, w tym oddziały zagraniczne, parabanki, SKOK-i, zobacz jaką oferte dostaniesz bez zaświadczeń, znajdziesz je na 17bankow.com.

 
admin 23 05 19 - 12:40 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,