Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Jak dokonać oceny własnego budżetu pod kątem chwilówki?

Jeżeli planuje się zobowiązanie finansowe, z pewnością trzeba pamiętać o niezbędnym działaniu, jakim jest analiza naszego budżetu. Tego rodzaju zadanie pozwoli nam ustalić, jakie parametry zadłużenia mogą być adekwatne do naszej sytuacji finansowej. Nie inaczej jest w przypadku chwilówek. Trzeba jednak pamiętać o tym, że taka analiza potrafi być sporym wyzwaniem i bez wątpienia wymaga wiele zaangażowania, cierpliwości oraz dokładności. Warto przez moment zastanowić się nad tym, jak właściwie powinien przebiegać ten etap naszego procesu decyzyjnego, wtedy przydatne mogą się okazać wpisy i rankingi wykonane przez specjalistów z 17banków.com.

 

 
admin 15 07 20 - 14:08 | | Domyślne

Ile czasu czeka się na kredyt?

Kredyty gotówkowe stanowią obecnie te produkty bankowe, którymi zainteresowanych jest bardzo wiele osób, zobacz ile osób się na nie decyduje na 17bankow.com. dlatego też banki widzą w tym bardzo dobry sposób na przyciągnięcie uwagi coraz większej ilości klientów. Rosnąca konkurencja powoduje, że każdy bank musi podejmować szereg działań, których zadaniem jest zainteresowanie jak największej ilości osób, gdyż tylko odpowiednia ilość klientów gwarantuje im dochody na zadowalającym poziomie.

 
admin 30 04 20 - 13:11 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Czy kredyt konsolidacyjny to korzystna forma restrukturyzacji zadłużenia?

Restrukturyzacja zadłużenia to najczęściej nieprzyjemny moment, ponieważ wymaga kompleksowej naprawy finansów domowych. Jedna z form restrukturyzacji to konsolidacja kredytów, sprawdź najlepszą ofertę na stronie www.17bankow.com. Czy kredyt konsolidacyjny to narzędzie godne uwagi, a może jednak lepiej postawić na inne rozwiązanie?

Kredyt konsolidacyjny to produkt bankowości detalicznej, a zatem musi na siebie zarabiać. Kredytobiorca w konsolidacji spłaca jedną ratę (scalenie długów), ale jednocześnie decyduje się na wydłużenie okresu spłaty zobowiązania do dekady, a nawet dłużej w szczególnych przypadkach. Kredyty długoterminowe kosztują po prostu więcej. Jedyna ulga to niska rata miesięczna, która zupełnie nie zaburza płynności i daje pole do manipulacji okresem spłaty. Dla większości kredytobiorców to układ idealny. Z raportów BIK wynika, że kredytobiorcy nie zwracają w ogóle uwagi na całość kosztów, a jedynie na wysokość raty. Ta wydaje się kluczowa podczas podejmowania decyzji o zadłużeniu.

 
admin 05 03 20 - 15:55 | | Domyślne