Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Jakie są zalety kredytów konsolidacyjnych?

Z pewnością większości z nas obił się o uszy taki termin jak kredyt konsolidacyjny. Tego rodzaju zobowiązania cieszą się sporą popularnością z wielu przyczyn. Osoby, które zastanawiają się nad zaciągnięciem takiego kredytu, powinny mieć świadomość tego, jakie wiążą się z nim zalety oraz wady. Wiele zależy tutaj zarówno od konkretnych ofert, jak i od naszego sposobu postrzegania poszczególnych parametrów. Każdy może mieć przecież swoje priorytety w zakresie tego rodzaju zobowiązań, co jest odpowiednie dla Ciebie? Jak wiele potrzebujesz skonsolidować? W odpowiedzi pomoże Ci portal 17 Banków.

 
admin 13 12 19 - 12:29 | | Domyślne

Konsolidacja dla kogo?

Kredyt konsolidacyjny jest z roku na rok coraz bardziej popularny w śród Polaków i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Konsolidacja zapewnia nam wygodę i zapewnia nowe warunki umowy z mniejszymi ratami ale też dłuższym okresem płaty i innym oprocentowaniem.

 
admin 09 10 19 - 14:41 | | Domyślne

Czym jest odwrócony kredyt hipoteczny?

Odwrócony kredyt hipoteczny to ciekawe pojęcie w sektorze bankowości detalicznej, ponieważ stanowi realną alternatywę dla klasycznego systemu emerytalnego. Z jakiego powodu?

Charakterystyka narzędzia – odwrócony kredyt hipoteczny

W odwróconym kredycie hipotecznym bank detaliczny zobowiązuje się do finansowania właściciela nieruchomości, aż do śmierci. Po zgodnie własność nieruchomości przechodzi na rzecz instytucji finansowej. Dodatkowe środki otrzymane od banki to bardzo często jedyny ratunek przy skromnym budżecie, rencie, niewielkich świadczeniach emerytalnych. Odwrócony kredyt hipoteczny to najlepsze rozwiązanie dla seniorów bezdzietnych, gdzie nie ma konfliktów interesów podczas spraw spadkowych. Do odwróconego kredytu hipotecznego można wprowadzić nieruchomość, w której obecnie mieszkasz, co jest ogromną korzyścią. Pieniądze otrzymane z banku nie podlegają opodatkowaniu, co jest nawet pewnego rodzaju inwestycją. Przy droższych nieruchomościach odwrócony kredyt hipoteczny okazuje się buforem płynności do realizacji różnorodnych projektów.

 
admin 18 07 19 - 15:17 | | Domyślne