Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Czy kredyt konsolidacyjny to korzystna forma restrukturyzacji zadłużenia?

Restrukturyzacja zadłużenia to najczęściej nieprzyjemny moment, ponieważ wymaga kompleksowej naprawy finansów domowych. Jedna z form restrukturyzacji to konsolidacja kredytów, sprawdź najlepszą ofertę na stronie www.17bankow.com. Czy kredyt konsolidacyjny to narzędzie godne uwagi, a może jednak lepiej postawić na inne rozwiązanie?

Kredyt konsolidacyjny to produkt bankowości detalicznej, a zatem musi na siebie zarabiać. Kredytobiorca w konsolidacji spłaca jedną ratę (scalenie długów), ale jednocześnie decyduje się na wydłużenie okresu spłaty zobowiązania do dekady, a nawet dłużej w szczególnych przypadkach. Kredyty długoterminowe kosztują po prostu więcej. Jedyna ulga to niska rata miesięczna, która zupełnie nie zaburza płynności i daje pole do manipulacji okresem spłaty. Dla większości kredytobiorców to układ idealny. Z raportów BIK wynika, że kredytobiorcy nie zwracają w ogóle uwagi na całość kosztów, a jedynie na wysokość raty. Ta wydaje się kluczowa podczas podejmowania decyzji o zadłużeniu.

 
admin 05 03 20 - 15:55 | | Domyślne

Jakie są zalety kredytów konsolidacyjnych?

Z pewnością większości z nas obił się o uszy taki termin jak kredyt konsolidacyjny. Tego rodzaju zobowiązania cieszą się sporą popularnością z wielu przyczyn. Osoby, które zastanawiają się nad zaciągnięciem takiego kredytu, powinny mieć świadomość tego, jakie wiążą się z nim zalety oraz wady. Wiele zależy tutaj zarówno od konkretnych ofert, jak i od naszego sposobu postrzegania poszczególnych parametrów. Każdy może mieć przecież swoje priorytety w zakresie tego rodzaju zobowiązań, co jest odpowiednie dla Ciebie? Jak wiele potrzebujesz skonsolidować? W odpowiedzi pomoże Ci portal 17 Banków.

 
admin 13 12 19 - 12:29 | | Domyślne

Konsolidacja dla kogo?

Kredyt konsolidacyjny jest z roku na rok coraz bardziej popularny w śród Polaków i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Konsolidacja zapewnia nam wygodę i zapewnia nowe warunki umowy z mniejszymi ratami ale też dłuższym okresem płaty i innym oprocentowaniem.

 
admin 09 10 19 - 14:41 | | Domyślne