Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Pełna charakterystyka kredytów gotówkowych

Czym jest kredyt gotówkowy i kto może z niego korzystać? To pytania często zadawane przez kredytobiorców, a artykuł odpowiada na nie kompleksowo po przeglądzie aktualnych regulaminów banków.

Dowolność wydatkowania środków z kredytu

Kredyt gotówkowy wyróżnia zastosowanie w celach wyłącznie konsumpcyjnych, niezwykle rzadko w inwestycyjnych. Kredyt gotówkowy to de facto pożyczka konsumpcyjna, ponieważ w umowie nie występuje żadna celowość. Nie trzeba udowadniać na co wydało się środki podchodzące z zobowiązania. Do kredytu gotówkowego odnosi się bezpośrednio ustawa o kredycie konsumenckim, która określa zasady informacyjne, czy kwestie ewentualnego rozwiązania umowy. Kredytów gotówkowych udzielają w Polsce banki detaliczne, w tym oddziały zagraniczne, parabanki, SKOK-i, zobacz jaką oferte dostaniesz bez zaświadczeń, znajdziesz je na 17bankow.com.

 
admin 23 05 19 - 12:40 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,

Bankowy Fundusz Gwarancyjny, a lokaty bankowe

Oszczędzanie na lokatach bankowych ocenia się na maksymalnie bezpieczne. To jednak nie do końca prawda, a raczej prawda ograniczona, ponieważ każda instytucja, również bank detaliczny jest narażony na bankructwo. W takim przypadku jednak nie trzeba obawiać się o wartość depozytu ze względu na funkcjonowanie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Czym jest BFG?

 
admin 20 03 19 - 17:05 | | Domyślne

Kredyt wspierający nasze oczekiwania.

Każdy przyszły kredytobiorca szuka takiej pożyczki, która pomoże mu w realizacji osobistych planów, ale również nie będzie zbyt drastycznie wpływała na jakość naszego życia. Każdy kredyt to zobowiązanie, dlatego trzeba się liczyć z pewną finansową dyscypliną. Oczywiście rynek kredytowy w Polsce jest naszpikowany ofertami, które przyciągają oko potencjalnego pożyczkobiorcę. Czy to oznacza, że twoja decyzja będzie wynikała tylko z potrzeby chwili? Jak znaleźć ofertę, która idealnie wkomponuje się w nasze oczekiwania? Co zrobić by oferta pożyczka była najkorzystniejsza?

Poszukiwanie kredytu gotówkowego wcale nie musi oznaczać intensywnej analizy rynku finansowego i nakładu naszego czasu. Warto skorzystać z pomocy specjalistów w tym zakresie. Zakres doświadczenia doradców jest w stanie dać nam podstawy, by zminimalizować ryzyko, odwiedź finansowyplac.pl aby przekonać się jak wybrać odpowiednie dla nas zoobowiązanine.

 
admin 28 01 19 - 11:18 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,