Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Zamiana długów w inwestycję – czy to możliwe?

To naturalne, że jeśli masz trochę pieniędzy zaoszczędzonych lub zainwestowanych, chcesz, aby mnożyły się z czasem. Istnieje wiele czynników, które mogą temu zapobiec, ale dla wielu osób jedną z największych przeszkód jest dług. Jeśli masz sporą sumę zadłużenia, na przykład hipotekę, linię kredytową, pożyczkę studencką lub kartę kredytową - nie bój się; nadal możesz nauczyć się równoważenia swojego zadłużenia z oszczędzaniem i inwestowaniem, zobacz na portalbankowy.info w jaki sposób wybierać kredyt.

 
admin 17 07 18 - 13:13 | | Domyślne

Konsolidacja kredytów od A do Z

Zadłużenie jest bardzo przyjemnym udoskonaleniem budżetu domowego, ale wymaga również poświęceń przy spłacie i stałej analizy zdolności kredytowej. Przy zmianie warunków ekonomicznych funkcjonowania gospodarstwa domowego dochodzi do wielu problemów z pożyczkodawcami, co może skończyć się ostatecznie wyprzedażą majątku trwałego. Z tego powodu już na etapie podpisywania umowy kredytowej warto dopytać o potencjalne narzędzia naprawcze, restrukturyzacyjne. Konsolidacja kredytów gotówkowych to jedna z najważniejszych, mocno polecanych metod optymalizacji nadmiernego zadłużenia. W artykule poznasz lepiej znaczenie konsolidacji i jej wpływ na porządek w domowych finansach.

 
admin 27 04 18 - 11:21 | | Domyślne

Kredyt na święta – naprawdę go potrzebujesz?

Wkrótce nadejdą Święta Bożego Narodzenia, czy skusisz się na zaciągnięcie pożyczki? Nie będziesz jedyny, ale musisz zadać sobie pytanie: czy naprawdę tego potrzebujesz?

Wszyscy wiemy, że Boże Narodzenie może być najdroższym okresem w roku, wszyscy chcemy, aby nasze rodziny miały najlepsze obchody tego święta, ale nie musi to prowadzić do zwiększenia akcji kredytowej, zadłużenia i stresu.

„Rozwiązania” takie jak pożyczki szybko stają się ratunkiem dla ludzi do czasu, kiedy będą musieli je spłacić. Wtedy zaczynają się kłopot.

 
admin 02 03 18 - 13:23 | | Domyślne