Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Co decyduje o przyznaniu kredytu

Obecnie banki udzielają kredytów nieco inaczej niż kilka czy kilkanaście lat temu, co powoduje, że znacznie większa ilość osób może sobie na nie pozwolić. Jednakże pomimo tak szerokiej dostępności kredytów, zwłaszcza gotówkowych na niewielkie sumy, nie zawsze można liczyć na jego uzyskanie, odwiedź http://www.kapuchypouszy.pl aby wybrać najkorzystniejszą z ofert.

 
admin 23 08 17 - 09:15 | | Domyślne

Najwyżej oprocentowane lokaty bankowe

Jeżeli zamierzamy założyć lokatę bankową, powinniśmy przejrzeć wszystkie dostępne oferty na rynku. Obecnie każdy bank może nam zaoferować taką usługę, jednak warunki poszczególnych umów znacznie się od siebie różnią. Zanim podpiszemy umowę musimy być pewni, że jest ona dla nas jak najkorzystniejsza i zdecydowaliśmy się na produkt, który spełnia nasze preferencje.

Pomimo tego, że stopy procentowe od wielu miesięcy są niezmienne, a większość lokat z tego powodu posiada małe oprocentowania, nadal możemy znaleźć lokaty terminowe, które pozwolą nam zarobić na oszczędnościach.

Jak dobrze wiemy, czas to pieniądz i często szkoda go poświęcać, na żmudne przeglądanie ofert bankowych. Aby zaoszczędzić swój czas możemy jednak skorzystać z aktualnego rankingu najlepszych lokat terminowych.

 
admin 21 06 17 - 11:02 | | Domyślne

Główne warunki zaciągania kredytu gotówkowego

Łatwość dostępu do kredytu gotówkowego to ogromna zaleta, szczególnie dla gospodarstw domowych o średnich dochodach miesięcznych. Jakie warunki zaciągania kredytu gotówkowego warto przeanalizować, aby nie narazić się na poważne konsekwencje formalne, prawne, ekonomiczne?

 
admin 23 05 17 - 10:03 | | Domyślne