Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Najwyżej oprocentowane lokaty bankowe

Jeżeli zamierzamy założyć lokatę bankową, powinniśmy przejrzeć wszystkie dostępne oferty na rynku. Obecnie każdy bank może nam zaoferować taką usługę, jednak warunki poszczególnych umów znacznie się od siebie różnią. Zanim podpiszemy umowę musimy być pewni, że jest ona dla nas jak najkorzystniejsza i zdecydowaliśmy się na produkt, który spełnia nasze preferencje.

Pomimo tego, że stopy procentowe od wielu miesięcy są niezmienne, a większość lokat z tego powodu posiada małe oprocentowania, nadal możemy znaleźć lokaty terminowe, które pozwolą nam zarobić na oszczędnościach.

Jak dobrze wiemy, czas to pieniądz i często szkoda go poświęcać, na żmudne przeglądanie ofert bankowych. Aby zaoszczędzić swój czas możemy jednak skorzystać z aktualnego rankingu najlepszych lokat terminowych.

 
admin 21 06 17 - 11:02 | | Domyślne

Główne warunki zaciągania kredytu gotówkowego

Łatwość dostępu do kredytu gotówkowego to ogromna zaleta, szczególnie dla gospodarstw domowych o średnich dochodach miesięcznych. Jakie warunki zaciągania kredytu gotówkowego warto przeanalizować, aby nie narazić się na poważne konsekwencje formalne, prawne, ekonomiczne?

 
admin 23 05 17 - 10:03 | | Domyślne

Emeryci a nieuczciwe firmy pożyczkowe

Z przeprowadzonego sondażu wynika, że zadłużenie wśród emerytów stale rośnie. Wskazuje to także na to, że oni są grupą docelową jeśli chodzi o pożyczki gotówkowe. Na rynku stosowane są nieuczciwe praktyki, które mogą wykorzystać starszego człowieka, zobacz jak się ich wystrzegać.

Senior jako kredytobiorca

Zazwyczaj ta grupa jest chwalona przez banki i firmy pożyczkowe dlatego, że posiadają one stały dochód i zapożyczają się na stosunkowo małe kwoty. Warto podkreślić, że terminowo spłacają każdą ratę. Emeryci stali się jednocześnie grupą, która częściej się zadłuża. Mają niski dochód i brak oszczędności, ale często chcą wesprzeć rodzinę. Dokonują czasami nie do końca przemyślanych zakupów jak zakup sprzętu AGD z wysokim oprocentowaniem ratalnym. Firmy pożyczkowe często wykorzystują ten fakt i bardzo chętnie udzielają seniorom pożyczek. Nie myślą o tym, że nierozsądnemu pożyczkobiorcy przysporzą tym wielu problemów.

 
admin 18 04 17 - 10:30 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , , ,