Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Terminowa spłata kredytu – to się opłaca!

Prawidłowa obsługa kredytu, czyli terminowe regulowanie rat kapitału i odsetek, wpływa na budowanie pozytywnej relacji z bankiem. Dobra historia współpracy jest istotnym elementem uwzględnianym w analizie kredytowej, w tym w ocenie ratingowej. Przy ubieganiu się o kolejne kredyty może być również podstawą do negocjowania korzystniejszych od standardowych warunków kredytowania, w tym niższego oprocentowania.

Banki przekazują sobie informacje o klientach, a także o obsłudze przez nich rachunków bankowych. Nierzetelni kredytobiorcy tracą praktycznie możliwość uzyskania kredytu w jakimkolwiek banku.

 
admin 14 03 17 - 12:03 | | Domyślne

Jak znaleźć kredyt na remont domu?

Nie każdy ma pieniądze na sfinansowanie remontu domu. Jednak każdy ma szansę na to, by dostać pożyczkę na ten cel. Szukanie kredytu na taki cel jest pierwszą rzeczą, na której należy się skoncentrować a potem priorytetem jest zwrócić uwagę na stopy procentowe. Kredytobiorcy muszą szukać niskich stałych stóp procentowych. Reklamowane opłaty mogą lub nie mogą być niskie – w zależności od kredytodawcy. Dowiesz się, że stopy procentowe są zawsze w formie zindywidualizowanej koncepcji. Stopy procentowe dla kredytów w ramach remontu domu są przede wszystkim zależne od tego, czy oferują zabezpieczenie kredytu, czy nie. W związku z tym, pożyczki na remont domu są albo zabezpieczone lub niezabezpieczone. Z drugiej strony, niezabezpieczone pożyczki na remont domu pozwalają uzyskać zezwolenie bez zabezpieczeń. Oba rodzaje kredytów wiążą się z własnym zestawem zalet i wad. Zabezpieczone pożyczki dla remontu domu jest to opcja idealna do brania wysokich kredytów przy niskich stopach procentowych i mając elastyczne warunki. Jednak te kredyty, które są zabezpieczone wiążą się z minusem utraty nieruchomości w przypadku awarii w spłacie.

 
admin 10 02 17 - 12:08 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , ,

W jaki sposób obniżyć koszt kredytu gotówkowego?

Rynek kredytów gotówkowych jest coraz większy. Najwięcej kredytów gotówkowych w dalszym ciągu udzielają banki detaliczne. W branży pojawia się jednak wiele nowoczesnych parabanków, które przejmują po prostu bardziej ryzykownych klientów banków. Każdy pożyczkobiorca zwraca uwagę na koszty kredytu gotówkowego. To jeden z podstawowych problemów. W artykule poznasz kilka najważniejszych zasad optymalizacji kosztów krótkoterminowego zobowiązania.

 
admin 10 01 17 - 14:31 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , ,