Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Najwyżej oprocentowane lokaty bankowe

Jeżeli zamierzamy założyć lokatę bankową, powinniśmy przejrzeć wszystkie dostępne oferty na rynku. Obecnie każdy bank może nam zaoferować taką usługę, jednak warunki poszczególnych umów znacznie się od siebie różnią. Zanim podpiszemy umowę musimy być pewni, że jest ona dla nas jak najkorzystniejsza i zdecydowaliśmy się na produkt, który spełnia nasze preferencje.

Pomimo tego, że stopy procentowe od wielu miesięcy są niezmienne, a większość lokat z tego powodu posiada małe oprocentowania, nadal możemy znaleźć lokaty terminowe, które pozwolą nam zarobić na oszczędnościach.

Jak dobrze wiemy, czas to pieniądz i często szkoda go poświęcać, na żmudne przeglądanie ofert bankowych. Aby zaoszczędzić swój czas możemy jednak skorzystać z aktualnego rankingu najlepszych lokat terminowych.

Poniżej, krótki opis pięciu najwyżej oprocentowanych lokat bankowych.

 • Lion`s Bank

  Oprocentowanie tej lokaty to aż 5,0%. Aby założyć lokatę musimy jednak dysponować przynajmniej 50 000 złotych, które będziemy w stanie zdeponować w banku. Minimalny okres trwania umowy z Lion`s Bankiem to 2 miesiące, natomiast maksymalny okres zamrożenia pieniędzy wynosi 24 miesiące. Aby założyć lokatę nie musimy posiadać w tym banku konta. Dodatkowo lokata wynosi stałe oprocentowanie na okres pięćdziesięciu dni.

 • Idea Bank

  Lokata w Idea Banku oprocentowana jest na 4,5%. Do założenia lokaty potrzebujemy minimalnej kwoty wynoszącej 6 000 złotych, maksymalna kwota depozytu to 100 000 złotych. Okres na jaki zakładamy lokatę to minimalnie 1 miesiąc, a maksymalnie 12 miesięcy. Bank przy założeniu lokaty nie wymaga aby klient posiadał w Idea Banku konto osobiste lub korzystał z pozostałych ofert instytucji. Kolejnym plusem produktu jest fakt, że w przypadku wcześniejszego zerwania umowy nie utracimy odsetek.

 • Getin Bank

  Lokata Getin Banku jest oprocentowana na 4,25%. Minimalna kwota jaką musimy zamrozić na tej lokacie to zaledwie 500 złotych, natomiast maksymalna kwota to 150 000 złotych. Okres trwania umowy możemy ustalić w zależności od preferencji – od 1 miesiąca do 36 miesięcy. Aby założyć lokatę w Getin Banku możemy skorzystać z usług online i wszelkie formalności uregulować bez wychodzenia z domu.

 • Santander Consumer Bank

  Lokata w Santander Cosnumer Banku oprocentowana jest na 4,10%. Minimalna kwota oszczędności jakie musimy wpłacić na tą lokatę to 5 000 złotych. Minimalny okres trwania lokaty to 1 miesiąc, natomiast maksymalny czas to 36 miesięcy. Lokata posiada stałe oprocentowanie, a odsetki doliczane są do kapitału, automatycznie zwiększając nasze zyski. Dodatkowym atutem Santander Consumer Banku jest możliwość skorzystania z usługi rzez Internet.

 • Noble Bank

  Noble Bank oferuje 4,0% oprocentowanie lokaty. Do założenia lokaty potrzebujemy 50 000 złotych , a maksymalną kwotą jaką możemy zdeponować jest 250 000 złotych. Minimalny okres depozytu to 3 miesiące, a maksymalny 24 miesiące. Chcąc założyć lokatę w Noble Banku musimy dodatkowo założyć tam konto osobiste. Niestety w przypadku wcześniejszego zerwania umowy zyskamy tylko 30,0% zarobionych przez nas odsetek.

 
admin 21 06 17 - 11:02 | | Domyślne