Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum

Informacje

Jak rozwiązać swoje problemy finansowe - wystarczy odwiedzać moją stronę i czytać artykuły a reszta sama przyjdzie.

Linki.

Zamiana długów w inwestycję – czy to możliwe?

To naturalne, że jeśli masz trochę pieniędzy zaoszczędzonych lub zainwestowanych, chcesz, aby mnożyły się z czasem. Istnieje wiele czynników, które mogą temu zapobiec, ale dla wielu osób jedną z największych przeszkód jest dług. Jeśli masz sporą sumę zadłużenia, na przykład hipotekę, linię kredytową, pożyczkę studencką lub kartę kredytową - nie bój się; nadal możesz nauczyć się równoważenia swojego zadłużenia z oszczędzaniem i inwestowaniem, zobacz na portalbankowy.info w jaki sposób wybierać kredyt.

Jakie są różne rodzaje długów?

Mówiąc ogólnie, posiadanie długu może bardzo utrudnić inwestorom zarabianie pieniędzy. W niektórych przypadkach inwestowanie w długi jest jak próbowanie ratowania tonącego statku przy filiżance kawy. Innymi słowy, jeśli masz zadłużenie na swojej linii kredytowej przy stopie procentowej wynoszącej siedem procent, pieniądze, które inwestujesz, będą musiały zarobić więcej niż siedem procent - po uwzględnieniu podatków i opłat - aby uczynić je bardziej opłacalnym niż po prostu spłacić dług. Są inwestycje, które przynoszą tak wysokie zyski, ale musisz być w stanie je znaleźć, wiedząc, że jesteś pod ciężarem zadłużenia.

Wysoki odsetek zadłużenia

To jest twoja karta kredytowa. Wysokie zainteresowanie jest względne, ale wszystko powyżej dziesięciu procent jest dobrym kandydatem do tej kategorii. Prowadzenie jakiegokolwiek rodzaju salda na karcie kredytowej lub innym podobnym rozwiązaniu pożyczki powoduje, że pierwszeństwo tej spłaty jest priorytetem.

Niskie odsetki

Ten rodzaj niskooprocentowanego długu może często stanowić kredyt samochodowy, linię kredytową lub osobistą pożyczkę z banku. Oprocentowanie jest zwykle określane jako prime plus lub minus pewien procent, więc wciąż istnieje pewna presja wydajnościowa związana z inwestowaniem w tego rodzaju długi.

Zadłużenie podatkowe

Jeśli istnieje coś takiego jak dobry dług, to jest to. Do należności podlegających odliczeniu od podatku należą kredyty hipoteczne, kredyty studenckie, kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki inwestycyjne oraz wszystkie pozostałe pożyczki, w ramach których wypłacane są odsetki w formie ulg podatkowych. Ponieważ ten dług jest na ogół również niski, możesz łatwo zbudować historię kredytową, jednocześnie go spłacając.

 
admin 17 07 18 - 13:13 | | Domyślne